Pracovní právo

Pracovní právo – oblast práva, se kterou se ve svém životě setká snad každý z nás, ať již na pozici zaměstnance či zaměstnavatele. I proto je nezbytné, aby každý zaměstnanec i zaměstnavatel znal svá práva a povinnosti, která pro něho z pracovněprávních vztahů vyplývají. Jednotlivá školení komplexně popisují oblasti pracovního práva – od výběru vhodného zaměstnance, přes vznik pracovního poměru (institut odměňování, pracovní doby, dovolené atd.), dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr až po skončení pracovního poměru.

Veškeré ceny jsou uváděny bez DPH 21%.

Obsahuje balíčky školení

Balíček školení Pracovní právo I. 2400 Kč / os

Oblast pracovního práva v sobě zahrnuje nejrůznější instituty, které provází téměř každý pracovněprávní vztah. V rámci tohoto balíčku pracovněprávních školení se blíže seznámíme s tím, jak správně postupovat při výběru nového zaměstnance, jaká pravidla dodržovat při pohovoru nebo jaké povinnosti má zaměstnavatel před podpisem pracovní smlouvy. V dalším tématu se komplexně zaměříme na dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr a další flexibilní způsoby výkonu práce (např. homeoffice) a samotnému vzniku pracovního poměru. Důležitou součástí je problematika pracovní doby a odměňování zaměstnanců.

Balíček školení Pracovní právo II. 2400 Kč / os

Balíček školení se zaměřuje na problematiku týkající se průběhu pracovního poměru, ať už se jedná o specifika zaměstnávání mladistvých zaměstnanců, těhotných žen či pracovníků, kteří pečují od dítě či změn pracovního poměru. Pracovní cesty, převedení na jinou práci, přeložení a dočasné přidělení jsou poměrně komplikovaná témata, kterým by měl každý zaměstnavatel dobře porozumět. Poslední problematika kurzu se věnuje překážkám v práci, které mohou vzniknout v pracovněprávních vztazích a dále zaměstnaneckým benefitům, jejich výhodám i rizikům.

Balíček školení Pracovní právo III. 1800 Kč / os

Obsahem tohoto balíčku pracovněprávních školení jsou zásadní a aktuální témata pracovního práva. Jedná se zejména o oblast skončení pracovního poměru, která komplexně popisuje způsoby skončení pracovního poměru a povinnosti, které ze skončení pracovního poměru vyplývají. Poslední téma se zabývá jedním z nejaktuálnějších témat pracovního práva, a to je šikana a diskriminace na pracovišti, se kterou se setkává stále více zaměstnanců. Dozvíte se, jak rozeznat šikanu a diskriminaci na pracovišti a zejména jak proti ní bojovat.

Vážený uživateli,
portál Incompliance.cz bude brzy vypnut.
Z tohoto důvodu si nelze objednat nový produkt.

Děkujeme za pochopení.
Tým aplikace Incompliance.cz