Korporátní agenda

Oblast korporátní agendy zahrnuje školení obsahující cenné rady nejen pro vedení společnosti, ale například i pro orientaci v problematice veřejných zakázek, hospodářské soutěže nebo střetu zájmů. Jednotlivá školení Vás upozorní na právní nástrahy spojené s působením v „korporátu“. Jste řádný hospodář? Plníte si náležitě své informační povinnosti? Co udělat pro získání veřejné zakázky Vaší společností? Na co si dát pozor při prodeji společnosti?


Veškeré ceny jsou uváděny bez DPH 21%.

Obsahuje balíčky školení

Balíček školení Vedení společnosti pro začátečníky i pokročilé 1800 Kč / os

V rámci vedení společnosti jsou oblasti, které jsou i pro zkušené lodivody často oříškem. Chcete se ucházet o veřejné zakázky? Chcete svou společnost prodat? Orientaci v těchto a dalších záludných oblastech vedení společnosti Vám poskytnou školení obsažená v tomto balíčku. Věci, na které se zapomíná, často v praxi přináší největší obtíže. Nenechte se zaskočit četnými zákonnými povinnostmi a zdokonalte se i v těch oblastech, které často nejsou ve středu zájmu.

Balíček školení Manuál pro boj v džungli konkurence 1200 Kč / os

Konkurenční prostředí představuje každodenní boj nejen o klienty ale i s úřady a dalšími subjekty. Jako každý boj má však i ten konkurenční svá pravidla. Naše školení Vám ukážou, jak účinně bojovat proti konkurenci i proti úskalím právního řádu. Chcete vědět, jaké jsou Vaše povinnosti jakožto „statutára“? Co dělat, abyste nebyli postihováni pro nekalou soutěž? Chcete znát pravidla hospodářské soutěže? Začtěte se do našich školení a ochraňte Vaši společnost před vysokými pokutami či políčky konkurence.

Vážený uživateli,
portál Incompliance.cz bude brzy vypnut.
Z tohoto důvodu si nelze objednat nový produkt.

Děkujeme za pochopení.
Tým aplikace Incompliance.cz